#PoznajPartnera: Keszomaniacy.pl

Pora na kolejny post w ramach cyklu #PoznajPartnera, w którym chcemy przedstawić Wam kolejnego partnera naszego projektu. Poznajcie Keszomaniacy.pl.

Keszomaniacy.pl to wyjątkowy sklep internetowy, w którym znajdziecie m.in kesze, pięczątki, naklejki, pojemniki i inne gadżety, które przydadzą się nie tylko poszukiwaczom skrytek. Prowadzony z pasją sklep ma dopracowane i wpadające w oko produkty, a co najbardziej zadowala, to fakt, że są one dostępne w atrakcyjnych cenach! Sklep Keszomaniacy jest oficjalnym dystrubutorem Shop Geocaching w Polsce. Lata geodoświadczeń, tysiące znalezionych keszy i dziesiątki zorganizowanych eventów to gwarancja tego, że nie są im obce geokeszerskie potrzeby.

To właśnie dzięki tej wyjątkowej firmie już wkrótce na ulicach naszego miasta pojawią się kolejne skrytki! Jak już wspomnieliśmy we wcześniejszych postach, wyczekujcie wskazówek na temat miejsc, w których znajdą się nasze kesze, a ich poszukiwanie stanie się jeszcze lepszą zabawą! Dziękujemy Keszomaniacy.pl za bycie naszym partnerem!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź też inne wpisy...

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony