#PoznajPartnera: Hurtownia Kontakt

To już ostatni post z serii #PoznajPartnera, w której prezentowaliśmy Wam naszych partnerów – były to wyjątkowe firmy, instytucje i osoby prywatne, bez których nie udałoby się osiągnąć celu naszego projektu. Dziś chcemy Wam przedstawić Hurtownię Kontakt

Hurtownia Kontakt działa nieprzerwanie od 1994 roku, zapewniając dla Ciebie najlepsze produkty na rynku. Znajdziesz tam zarówno zabawki dla dzieci w każdym wieku, artykuły szkolne i biurowe, jak i artykuły kreatywne dla profesjonalnych artystów.

W ofercie znajdziesz ponad 20 tysięcy produktów, a asortyment jest stale powiększany specjalnie dla Ciebie! Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, firma może zaoferować Ci wyjątkowe produkty w niskich cenach!

Za cel obrali sobie, aby w Kontakcie każdy znalazł coś dla siebie, a jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Dzięki stałemu doskonaleniu kadry i nieustannym inwestycjom, mogą sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nieustannie starają się dążyć za trendami – dlatego znajdziesz tam zarówno produkty cieszące się popularnością od lat, jak i nowinki w świecie zabawek, artykułów biurowych, czy dekoracyjnych. Zmieniająca się moda sprawia, że asortyment stale jest zmieniany, a w Kontakcie wybierzesz ten jeden, wyjątkowy produkt!

Hurtownia Kontakt prowadzi działalność zarówno detaliczną, jak i hurtową – w końcu nazwa zobowiązuje! Mobilni przedstawiciele handlowi są do Twojej dyspozycji na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Przez ponad 25 lat funkcjonowania firma zdobyła uznanie na rynku, a Kontakt trafił do tarnobrzeskich słowników, jako wyjątkowe miejsce dla osób w każdym wieku.

Gorąco dziękujemy naszemu partnerowi za wkład do projektu #PoznajMYTarnobrzeg. Pamiętajcie, że to właśnie tam możecie odnaleźć nasze ulotki i naklejki!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź też inne wpisy...

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony