Partnerzy

Partner, to wyjątkowa instytucja, firma, czy osoba prywatna, bez której nie powstałby nasz projekt. Sprawdź, dzięki komu dotarliśmy tak daleko!

Partnerzy projektu

Głównym przedmiotem działalności jest produkcja betonu i prefabrykatów. Transdźwig Stale dysponuje nowoczesnymi, w pełni zautomatyzowanymi wytwórniami betonu oraz liniami produkcyjnymi w których powstają stropy teriva, bloczki fundamentowe, pustaki szalunkowe, mury oporowe i betonowe przepusty drogowe.
Strona internetowa
Multiagencja ubezpieczeniowa acis.pl Piotr Kowalik, to wiele firm w jednym biurze. Oferuje ona następujące rodzaje ubezpieczeń: Auto Casco, Car Assistance, NNW kierowców i pasażerów, koszty leczenia. ubezpieczenia mienia, NNW, Odpowiedzialność Cywilna, techniczne, finansowe (gwarancje ubezpieczeniowe) i transportowe (OCPD, Cargo), ubezpieczenia na życie.
Strona internetowa
Agencją digitalowa skoncentrowana na człowieku i jego potrzebach. Technologie, które wykorzystuje są dla nich tylko narzędziem pozwalającym na to, by jeszcze lepiej realizować skomplikowaną maszynerię zwaną Twoim marketingiem.
Strona internetowa
Biuro Promocji i Reklamy EFEKT oferuje usługi i produkty w zakresie szeroko rozumianej promocji i reklamy. Jest to firma zajmującą się kompleksową obsługą reklamową firm oraz instytucji. Działa nieprzerwanie od 1998 r. Posiada własną bazę technologiczna umożliwiającą realizowanie nawet najbardziej nietypowych zleceń.
Strona internetowa
Hurtownia Kontakt, to prywatna firma założona w 1994 roku, prowadząca działalność w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej. W ofercie znajdują się między innymi zabawki dla dzieci w każdym wieku, artykuły dla niemowląt, artykuły szkolne i buirowe oraz artykuły sportowe. Jest to ponad 20 tysięcy różnych produktów, a asortyment stale się powiększa.
Strona internetowa
Tu Tarnobrzeg to aplikacja stworzona z myślą o mieszkańcach Tarnobrzega i okolic. Twórcom aplikacji zależy, aby dać mieszkańcom szybki i wygodny dostęp do informacji jakich często potrzebują lub są dla nich ważne. Aplikacja Tu Tarnobrzeg to także kalendarium nadchodzących wydarzeń i zebrane w jednym miejscu wiadomości od lokalnych gazet i portali.
Strona internetowa
Tygodnik Nadwiślański ukazuje się od 20 lutego 1981 roku. Obejmuje swoim zasięgiem powiaty tarnobrzeski, stalowowolski, niżański, sandomierski, staszowski, opatowski i janowski.
Strona internetowa
Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat firm, marek, czy produktów.
Strona internetowa
Firma przewozowa pełniąca obsługę linii miejskich oraz regularnych.
Strona internetowa
NPOW Źródło Pasji – Szkoła Tańca Samba pielęgnuje i wspiera rozwijanie Pasji w każdej formie i w każdej dziedzinie. Jedną z form prowadzonych zajęć są zajęcia taneczne. Pasja do Tańca w ramach Szkoły Tańca Samba zaszczepiana jest w Tarnobrzeżanach od ponad 20 lat. Źródło Pasji prowadzi sekcje rekreacyjne i sportowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Strona internetowa
Sklep Keszomaniacy jest oficjalnym dystrubutorem Shop Geocaching w Polsce. W asortymencie sklepu można odnaleźć niepowtarzalne produkty, dzięki którym przeniesiesz się w zupełnie nowy geowymiar. Lata geodoświadczeń, tysiące znalezionych keszy i dziesiątki zorganizowanych eventów to gwarancja tego, że nie są im obce geokeszerskie potrzeby.
Strona internetowa
Previous
Next

Patronat honorowy

Herb (1)

Prezydent Miasta Tarnobrzega

Dariusz Bożek

Jak zostać partnerem projektu?

Aby zostać partnerem projektu #PoznajMYTarnobrzeg, wystarczy napisać do nas wiadomość mailową! Kierownik projektu z miłą chęcią odpowiada na każde wiadomości.

Partnerzy do projektu wnoszą wkład materialny lub finansowy. To dzięki partnerom możemy realizować nasz projekt, dlatego każde wsparcie jest na miarę złota!

Jakie korzyści niesie partnerstwo?

Wszyscy partnerzy mogą cieszyć się z wielu benefitów:

  • Umieszczenie logo (lub nazwy) stronie internetowej (plakaty i ulotki zostały wydrukowane)
  • Dedykowany post w mediach społecznościowych opisujący partnera
  • Podziękowanie wysyłane na adres partnera

Jesteśmy otwarci na propozycje, dlatego nie wahaj się do nas napisać. Z pewnością znajdziemy najlepsze korzyści dla Twojej firmy!

Wesprzyj nasz projekt

Wpłać dowolną kwotę w serwisie zrzutka.pl

Zostań naszym partnerem!

Prowadzisz własny biznes? Kacper czeka na Twoją wiadomość! Napisz do niego na maila: kacper@poznajmytarnobrzeg.pl

Możesz również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy poniżej!

Kacper Janczy

Kierownik