O nas

Cześć! Skoro tu jesteś, zapewne chcesz nas poznać bliżej. Sprawdź, co skłoniło nas do realizacji projektu, a także poznaj nas - twórców!

Cześć!

Jak to się zaczęło?

Geocaching, to dotąd słabo znana forma rozrywki w Polsce. Tarnobrzeg nie należał do tych miast, w których znajdziemy dużo ukrytych skrytek. Jako zespół projektu #PoznajMYTarnobrzeg stwierdziliśmy, że trzeba to zmienić.

I bum – jesteśmy w tym miejscu. Po wielu pomysłach realizujemy nasz projekt w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Gdy pewnego razu zarzuciłem temat, że chciałbym zrealizować taki projekt społeczny, od razu zebrała się grupa wspaniałych ludzi chętna do pomocy

— Kacper —

W ramach naszego projektu obraliśmy sobie za zadanie stworzenie i ukrycie kilku skrytek w Tarnobrzegu oraz promocję idei Geocachingu. Poprzez nasze działania chcemy udowodnić, że Tarnobrzeg ma jeszcze wiele, nieodkrytych dotąd twarzy. Łączymy zabawę z aktywnością fizyczną, nie bojąc się nowych technologii.

Chciałem zaangażować się w projekt dotyczący przede wszystkim miasta, w którym żyje i które kocham. Drugą kwestią było zainteresowanie z mojej strony ideą wykorzystania geocachingu w projekcie

— Grzegorz —

Poprzez połączenie przyjemnego z pożytecznym, ruszymy młodych ludzi z ich domów – wyjątkowe czasy, w jakich przyszło nam żyć ograniczają kontakt społeczny. Nie oznacza to jednak, iż mamy ograniczać przebywanie na zewnątrz! Każdemu młodemu człowiekowi potrzebny jest dostęp do świeżego powietrza, a dzięki naszym działaniom dużo chętniej wyjdą ze swoich pokoi i zobaczą, w jak pięknym mieście żyją.

Co dalej?

Dziś znaleźliśmy się na etapie realizacji naszego projektu. Już wkrótce na ulicach Tarnobrzega odnajdziesz wyjątkowe plakaty, a w ręce będziesz trzymać naszą ulotkę. Cały czas aktywnie działamy w mediach społecznościowych i na naszym blogu. Już wkrótce ukryjemy nasze pierwsze skrytki, które będą dostępne dla każdego! Mimo to, zachęcamy do sprawdzenia już istniejących skrytek – każda okazja jest dobra, aby wyjść z domu 😉

Nasze działania są doceniane. Projekt #PoznajMYTarnobrzeg został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, Pana Dariusza Bożka. Cały czas zdobywamy również nowych partnerów chętnych do pomocy. Być może czekamy właśnie na Ciebie! Prowadzimy również zbiórkę pieniędzy na nasz projekt, dostępną w serwisie zrzutka.pl. Każda pomoc jest na wagę złota!

Zespół projektowy

Amelia Ciba

Uwielbia słuchać muzyki, radość sprawia jej uprawianie 
różnorakich sportów. Nie myśli wtedy o problemach
 codziennego życia. Nigdy się nie poddaje. Często działa 
spontanicznie

Julia Długosiewicz

Miłośniczka wyzwań i podróżowania po świecie.
 Ciekawska, pozytywnie nastawiona marzycielka.
 Zawsze otwarta na nowe znajomości

Grzegorz Rawski

Miłośnik podróżowania rowerem. Modelarz i pasjonat
 sprzętu wojskowego. Wielbiciel seriali takich jak
 The Walking Dead czy Breaking Bad

Kacper Janczy

Normalnie uczeń, po godzinach projektant. Wielbiciel
 dobrego designu. Zaskakujący nowymi pomysłami
 na każdym kroku. Nie ma dla niego rzeczy
 niemożliwych do zrealizowania
Kierownik