Nowa skrytka: Tereny zielone nad Wisłą

Kolejna skrytka założona w ramach projektu #PoznajMYTarnobrzeg już dostępna! Znajduje się ona na terenach zielonych nad Wisłą. Kesz o numerze GC9AB59 dostępny jest w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej Geocaching.

Zdobądź nagrodę!

Dla kilku osób, które jako pierwsze odnajdą nasze skrytki mamy nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega! Aby je zdobyć, wystarczy w wiadomości prywatnej na Facebooku przesłać do nas zdjęcie kesza! Odpiszemy, gdzie należy udać się po nagrodę 😉

Opis skrytki

Tereny zielone nad Wisłą są obszarem rekreacyjnym obejmującym około 14 hektarów z przeznaczeniem do codziennego użytkowania, lokalnych uroczystości, okolicznościowych imprez plenerowych oraz wydarzeń artystycznych powstała w głównej mierze ze środków pochodzących z dotacji od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla Gminy Tarnobrzeg w ramach projektu „Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega”. 

Inwestycja kosztowała łącznie 6 767 835,93 złotych w tym 1 015 175,39 ze środków miasta.

W skład obszaru wchodzi m.in. plac zabaw, alejki, odbudowany amfiteatr, odnowiony skatepark, ogródki tematyczne: zielone, sensualne oraz barwne, odnowiona nawierzchnia trawiasta, edukacyjna ścieżka rowerowa, a także nowe ławki oraz oświetlenie.

Obecnie tarnobrzeskie tereny zielone nad Wisłą są idealnym miejscem zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dającym możliwość aktywnego wypoczynku oraz nauki np. jazdy na rowerze.

Kesz, to magnes 20*30cm przyczepiony za jednym ze znaków. W środku znajdziesz logbook. Weź ze sobą coś do pisania!
Dla pierwszych znalazców w keszu znajdują się naklejki. Częstuj się!

To co, szukamy?

Rozpocznij poszukiwania już dziś! Kliknij tutaj i poznaj szczegóły skrytki.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony