Ma to sens!

Jeśli obserwujecie nasze działania od samego początku, to zapewne pamiętacie, że jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą naszego projektu. Dzięki poniższym wynikom wywnioskowaliśmy, że geocaching nie jest dość popularną formą spędzania wolnego czasu, za to posiadającą wiele zalet. To właśnie ta ankieta sprawiła, że mamy pewność co do tego, że nasze działania mają sens!

Znaczna większość z Was zna grę Pokemon Go, która polega niemal na tym samym co Geocaching. Jednak forma proponowana przez nas jest, w naszej opinii, bardziej atrakcyjna – poszukiwanie fizycznych przedmiotów może być ciekawe! Szukanie skrytek może być świetną zabawą i wyjątkowo spędzonym czasem. Dodatkowo, podczas odkrywania najróżniejszych zakątków miasta dotlenicie Wasze umysły i będziecie mogli z łatwością przyswoić ciekawostki, które przygotowali dla Was właściciele keszy!

Aby jednak sprawdzić skuteczność naszych działań, przygotowaliśmy kolejną ankietę. Bardzo prosimy o jej wypełnienie – zajmie ona Wam dwie minuty, a nam bardzo pomoże!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź też inne wpisy...

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony