Dziękujemy za wspólną zabawę!

“To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść” – ten wyjątkowy cytat pochodzi z utworu Elektrycznych Gitar. I właśnie nim chcielibyśmy podziękować Wam za obecność i wsparcie, jakie od Was otrzymaliśmy!

Oficjalnie zakończyliśmy realizację projektu #PoznajMYTarnobrzeg w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Gorąco dziękujemy naszym Partnerom, Mentorom oraz Wam, bo gdyby nie Wy, nie udałoby się nam osiągnąć celu, jaki sobie postawiliśmy na początku. Kiedy rozpoczynaliśmy swoją przygodę z projektem, postanowiliśmy dotrzeć do 6000 odbiorców – jednak rzeczywistość zaskakuje, a nasz projekt dotarł do prawie 5 krotnie większej liczby osób!

A to nie koniec! W dalszym ciągu będziemy dla Was! Naszych skrytek możecie szukać dalej! Nieregularnie, na naszych profilach będą pojawiały się kolejne treści, a już wkrótce przedstawimy Wam również film podsumowujący nasz projekt. Ale to nie wszystko! Śledźcie nas na bieżąco, aby niczego nie przegapić!

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za wsparcie i dobre słowa, jakie do nas napłynęły! Do zobaczenia po wakacjach – mamy nadzieję, że już w realu!

Zespół projektu #PoznajMYTarnobrzeg,
Amelia, Julia, Grzegorz, Kacper

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony