47. miejsce w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego zajęło 47. miejsce w Polsce i 5. na podkarpaciu w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii!

Jest to dla nas wszystkich ogromne osiągnięcie – w Rankingu znalazło się niemal 300 szkół z całej Polski! Osiągnięcie tak dobrego wyniku, to zasługa nie tylko nasza, ale i wielu innych osób – ogromnie dziękujemy p. Renacie Dąbrowskiej za wsparcie, jakie od niej otrzymaliśmy w trakcie realizacji naszego projektu. To właśnie dzięki Pani nasze liceum zajęło wysoką lokatę w rankingu!

Ale nie jesteśmy jedynym projektem realizowanym w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii w naszej szkole – ogromne gratulacje należą się również zespołowi przeSANDOmierz – Natalia, Weronika, Maciek, Maciek i Stasiu – to także Wasza zasługa! Wspólnie zrobiliśmy coś dobrego dla naszej okolicy i nie zamierzamy na tym zaprzestać. Wielkie dzięki za wspaniałą “konkurencję” pomimo bycia przyjaciółmi. Element rywalizacji o Brązowego Wilka każdemu z nas dodawał otuchy do realizacji naszego projektu.

A jeśli ktoś nie zna projektu przeSANDOmierz – gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim – tworzyli go wspaniali ludzie, z którymi mamy przyjemność zapozować na zdjęciu 😉

Ale to jeszcze nie koniec naszych zmagań. Już w najbliższy wtorek, 22.06 odbędzie się Wielki Finał Zwolnionych z Teorii – to właśnie wtedy poznamy projekty, które zdobyły Brązowe, Srebrne i Złote Wilki. Nie może Was tam zabraknąć!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Email

Sprawdź nasz projekt

Poznaj Tarnobrzeg od dotąd nieznanej Ci strony